0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

150₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo

Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün teslimat

Hakkımızda

Ankara’nın Her Yerinde Yanınızdayız

Sorularınız ve önerileriniz için bize yazın

Başkentli hayvanseverlere çeşitli hizmetler sunmakta olan Pet Ankara 2016 yılında hizmete girmiştir. 2017 yılından bu yana da www.petankara.com adresindeki sanal mağazasıyla Ankaralı hayvanseverlere ulaşarak, mal ve hizmet paketlerinden daha çok hayvanseverin faydalanabilmesi için çaba sarf etmektedir. Ankara’nın her tarafına ulaşan kendi dağıtım ağı sayesinde siparişlerinizi aynı gün içinde, hatta sizin belirlemiş olduğunuz zaman diliminde randevulu teslimatlarla gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra, evde olmadığınız zamanlarda evcil hayvanınıza profesyonel bakım sunan yerinde bakım hizmeti ve minik dostunuzu nakil etmeniz gerektiğinde sunulan pettaxi hizmeti ile sizleri sürprizlerle dolu avantajlı dünyasına davet eden petankara.com, sivil toplum kuruluşlarıyla ortaklaşa yürütülmek istenen projeler ile de ülkemizdeki hayvanların yaşam şartlarının sağaltımı için çalışmalar sürdürmektedir.

Yerinde Bakım

Evcil hayvan besleyen hayvanseverlerin en büyük sorunlarından biri de iş, bayram, tatil veya benzer sebeplerle şehirden ayrılmaları gerektiğinde ortaya çıkar. Evde beslediği dostları için aile veya arkadaş desteği almayan yoktur. Bunun yanı sıra, kafes ortamından ibaret olan pet oteller, pet pansiyonlar da evcil hayvan sahiplerinin denize düştüklerinde sarıldıkları bir çözüm olarak sunulmaktadır. Ancak unutulmamalı ki hayvanlar da biz insanlar gibi evlerinde mutludurlar. Bu yüzden onları evlerinden ayırmamak en doğrusudur. Petankara.com minik dostlarımızı evlerinden ayırmadan bakımlarını gerçekleştirmektedir. Detaylı bilgi için www.yerindebakim.com.tr adresini ziyaret etmenizi öneririz.

Pet Taxi

Evinizde beslediğiniz hayvan ne tür olursa olsun, bir yerden bir yere nakil etmeniz gerektiğinde bir aracınızın olmaması sizi kara kara düşündürmesin. İster şehir içi, ister şehir dışı nakil gerektiren durumlarda petankara.com’un pettaxi hizmetinden faydalanın. Abonelerimize ücretsiz, müşterilerimize standart fiyattan sunulan pettaxi hizmeti ile ilgili sorularınızı whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.

Çok Yakında Tüm Türkiye’de!

Evcil hayvan ürünleri sektörüne Başkent merkezli girişimi ile merhaba diyen petankara.com, sunduğu hizmet-fiyat politikaları ile başkentli hayvan severlerden tam not almayı başarmıştır. Bu olumlu geri bildirimlerin neticesi ise bu hizmet anlayışının tüm ülkeye yayılmasına ön ayak olmuştur. Petankara.com ailesi bu doğrultuda çalışmalarına başlamış ve sunduğu hizmetten, ulusal bir web sitesi ile ülkede ki tüm hayvan severlerin faydalanabilmesi için gerekli çalışmalara girişmiştir.

Telefon

(312) 220-20 29

Adres

İşçi Blokları Mahallesi
1516. Cadde  37/4
100.YIL Pazaryeri Kompleksi
Çankaya/ANKARA

Tüm Kampanyalardan İlk Senin Haberin Olsun

Pet Ankara Tüm Evcil Hayvan Ürünleri Pet Ankara

150 TL ve üzeri Ücretsiz Teslimat

Pazar günleri servisimiz kapalıdır.

Söz seni gereksiz rahatsız etmeyeceğiz

× Buradayız!