0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

150₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo

Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün teslimat

İptal & İade Koşulları

Tüm sorularınız ve önerileriniz için iletişime geçin

Saat 15:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kapınızda!

Whatsapp Sipariş Hattı: 0312 220 20 29

İletişim

(312) 220-20 29

Adres

İşçi Blokları Mahallesi 
1516 cadde 37/4 
100. Yıl Pazar Yeri Kompleksi 
Çankaya/ANKARA

Açık Saatler

09:00 – 21:00 

Pazar:: 09:00 – 21:00

 

Tüm Kampanyalardan İlk Senin Haberin Olsun

İptal & İade Politikası

-Almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki şartlara uygun olması halinde teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile bize iletmeniz halinde, iade prosedürü işletilecektir.

  •  İade edilecek ürünün gıda olması halinde, açılmış / denenmiş / kullanılmış ürünler kapsamına giren ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • Makas, tuvalet gibi hijyen ürünleri, sağlık kapsamına girdiğinden iade ya da değişimi kabul edilmemektedir.
  • Almış olduğunuz ürünün tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş olması durumunda iadesi veya değişimi kabul edilmektedir.
  • Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Kuruluşlar için

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade Faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.   

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İade Süresi

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün, iade adresimize ulaştığı andan itibaren 3 ( üç ) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kargo bedeli iade edilmez.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek problemler için, üretici firma / yetkili distribütörlere başvurulabilir. Bunun yanı sıra ürünlerde çıkabilecek problemler ile ilgili firmamız sizin adınıza her türlü girişimi de üretici veya distribütör ayağında destekleyecektir.

Havale iadeleri

2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili tarafımızdan ([email protected] adresinden)  “İptal onaylandı” e-postası aldıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Havale iadeleri

2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili ?İptal Edildi? uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Sipariş İptali

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade veya iptal edilen ve tarafımızdan kabul edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Pet Ankara Tüm Evcil Hayvan Ürünleri Pet Ankara

150 TL ve üzeri Ücretsiz Teslimat

Pazar günleri servisimiz kapalıdır.

Söz seni gereksiz rahatsız etmeyeceğiz

× Buradayız!