0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

150₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo

Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün teslimat

AFP

AFP All For Paws, evcil hayvanlar için birbirinden farklı, her hayvanın oynamaya doyamayacağı benzersiz ürünleri tasarlayarak evcil hayvan sahiplerinin beğenisine sunmuştur. Evcil hayvanların ve ebeveynlerinin keyifli dakikalar geçirmeleri konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.
Bünyesinde bulunan geniş kadrosu ile her gün daha cazip, daha keyifli ürünler oluşturmak için heyecanla işine sarılır. Hayvan dostu girişimcilerin kurduğu bir oluşumdur. Çalışan her birey işinden ve burada olmaktan ötürü mutludur. Evcil hayvan severler ekibimiz, evcil hayvanların her yaş ve her çağ grubuna özel olarak düşünülmüş ihtiyaçlarını karşılamayı düşünür. Evcil hayvan ebeveynlerinin sürekli değişen yaşam tarzlarına uygun ürünler tasarlamaya çalışırlar. Bunun için içlerindeki hayvan sevgisinden yola çıkarak daima en iyisini yapmaya çalışmaktadırlar.
Tüm bu çalışmada büyük bir motivasyon kaynağımız vardır. Meydana getirdiğimiz ürünleri evcil dostlarınızla oynarken nasıl keyif alacağınızı düşünürüz. Bu daha keyifli çalışmamızı sağlar. AFP ailesi olarak, marka takipçilerimize, arkadaşlarına anlatmak için benzersiz ve anlamlı bir hikayesi olan ürün koleksiyonları geliştirerek siz hayvan severlere sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz.
Tüm For Paws ürünleri Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere, Kanada, Avrupa, Avustralya, Japonya, Güney Amerika’da da hayvan severlerin rahatlıkla ulaşabilecekleri yerlerde satışa sunularak, dünya çapında dağıtılmaktadır.

Ara..

Fiyat Aralığı

Tek bir sonuç gösteriliyor

× Buradayız!