0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
Agena Home

Agena Home ünlü italyan markası MPS’nin modelidir. 40 yıl önce plastik malzeme ve kalıp imalatı alanında kurulmuş bir şirkettir.Yıllar boyunca, kurucularının güçlü sezgileri sayesinde bugünlere geldi. Benzersiz deneyim ve profesyonelliği evcil hayvan pazarına uygulamak için büyüdü. Sizde ürünlerimize evinizde mutlaka yer açmalısınız.
MPS kataloğuna yıllar boyunca kademeli olarak birçok ürün eklenmiştir. En son 2005 yılında MPS 2 nin kurulmasıyla ürünlerimiz çeşitlenmiştir. Agena Home gibi Kemirgenler ve kuşlar için yaşam alanı üretimi yapan yenilikçi ve fonksiyonel ürünler üretmeye başlamıştır.
Ürünlerin incelenmesi, tasarımı, kalıpların üretimi, ürünlerin kalıplanması ve pazarlanması bizim için önemli süreçlerdir. MPS’nin İtalyan pet ürünleri olduğunu gururla dile getirmemizi sağlayan şirket içi süreçlerdir . Başarımız, uzun süredir aynı yönetim, idari, teknik ve üretim kadrosunu oluşturan kişilerin bir arada çalışmasında saklıdır. Bu aynı zamanda profesyonellik ve motivasyonlarına da dayanmaktadır.
Şirketimiz yeni markasını tüm üretim hattının teknik ve ticari gelişimine adamıştır. Feragat edilemeyen bir görev olarak müşteri hizmetlerine doğuştan gelen bir yatkınlığa odaklanmak amacıyla edinmiştir.

Ara..

Fiyat Aralığı

× Buradayız!