0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
ANS

ANS Pet ve Akvaryum Ürünleri uzun yıllardır hayvan severlere hizmet veren bir markadır. Ankara merkezli girişim gelişmiş dağıtım ağı ile birçok il merkezine ürün ulaştırmaktadır. Hayvan severlerin ilgi ve desteği ile büyüyen firma bu ilgiyi karşılıksız bırakmama gayretindedir.
Bünyesinde kendi markası dışında yerli ve yabancı menşeli birçok markayı da barındırır. Dünyanın çeşitli yerlerindeki, kalitesini ispatlamış evcil hayvan ürünlerinin de ülke raflarında yer almasına yardımcı olur. Yurt içinde ve yurt dışındaki tüm yenilikleri takip ederek kullanışlı ürünleri hizmetinize sunar.
ANS ürün gamında, kediden köpeğe, kuştan balığa ve her tür kemirgen sınıfına mensup canlılar için çeşit vardır. Evimize giren tüm evcil dostlarımız düşünülmüştür. Onları mutlu etmek ilk görevidir. Kendi markamız dışında farklı markalara ait ürünlerin satışı da bu yüzden gerçekleştirilir.
Uzun yıllardır pet sektöründeki yerini korumasının önemli nedenleri vardır. Tüketicileriyle yakın ilişkiler kurması bunun başlıcasıdır. Gelecekte de kaliteden taviz vermeyen tavrı ile hayvan severlere hizmet edecektir. İster yerli üretim ister ithal etttiği ürünlerle gelecekteki yerini de şimdiden edinmşitir.

× Buradayız!