0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
Apex

Apex ailesi olarak, 20 Yılı aşkın veteriner ilaç üretim tecrübemize pet grubunu da ekledik. Bünyesinde işinde uzman bir kadroyu barındırmaktadır. Hayvan sağlığına yönelik ilaç ve ürünleri, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla hayvan sağlığının hizmetine sunmuştur. APEX her zaman geçmişinden aldığı gücü ve tecrübeyi ileriye taşıyan bir şirket olmuştur. Gelecekte de hem hayvan severlerin gönlünde hem de raflarda olmayı sürdüreceğiz.
Birçok evcil ve büyük baş hayvan için üretim yapan firmamızın ürün skalası hayli geniştir. 2013 yılında kurulmuş olan dış ticaret şirketimiz MMC Dis Ticaret Ltd. Şti. ile birlikte ürünlerimiz uluslararası marketlerde de yer almaya başlamıştır. Kaliteli ürünlerimiz ve tecrübeli dış ticaret ekibimiz sayesinde ihracat yaptığımız ülke sayısı düzenli şekilde her yıl artmakta ve global pazarlarda da müşteri sadakati oluşturulmaktadır.
Sektöre kaliteli, çağdaş, yenilikçi ürünler sunmak her zaman ilk hedefimiz olmuştur. Sattığımız her üründen her kullanıcının memnun kalması için çabalıyoruz. Üretmiş olduğumuz her markadaki her ürünü bu anlayış ile kullanımınıza sunuyoruz. Sizlerle ‘kalıcı dostluklar kurmayı’ hedefliyoruz.

× Buradayız!