0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
Bio PetActive

Bio Pet Active, 1998 yılından itibaren pet sektörüne hizmet veren ve ürün üreten Mar Kimya Veteriner Hizmetleri Tic. Ltd. Şti ‘ne ait markamızdır. Şirketimiz, kurulduğu andan itibaren pet sahiplerinin karşılaşmış oldukları sorunları ele alır. Dostlarımızın yaşam süreçlerini sağlıklı ve kaliteli bir şekilde geçirmeleri için gerekli olan tıbbi ve tıbbi olmayan ürünler, bakım ürünleri ve besin katkıları tasarlayıp üretmektedir.
Bio Pet Active sektör tecrübesinin yanına yenilikçi düşünceye sahip, genç ve dinamik takım arkadaşlarını da ekibine ekleyerek yoluna devam etmektedir. Araştırmacı yaklaşım ile üretmiş olduğumuz her bir ürüne Ar-Ge ve kalite prensipleri çerçevesinde ayrı bir önem vermekteyiz. Firmamız pet sektöründe üretmiş olduğu pek çok ürün ile ülkemizde ilklere imza atmaktadır. Müşterilerimizden aldığımız güç, kazandığımız tecrübe ve birikimlerimizi işimizi geliştirmeye yönlendirerek kurmuş olduğumuz Ar-Ge laboratuvarını sürekli geliştirmekteyiz.
Almış olduğumuz sürekli artan talep doğrultusunda üretimimizi arttırma zorunluluğu ortaya çıkmıştır. Bu doğrultuda İzmir’in Menderes ilçesinde bulunan İTOB Organize Sanayi Bölgesinde ‘ki fabrika inşaatımızı tamamladık ve faaliyete geçirdik. Yeni fabrikaya geçiş ile diğer markalarımızla birlikte ürün yelpazemizde bulunan 100’ü aşkın ürünün, artan yurt içi ve yurt dışı talepleri karşılayarak 10’un üzerinde ülkeye ihracatımızı gerçekleştirmekteyiz. Halen Ar-Ge‘si devam eden yeni ürünleri de pazara kazandırmayı amaçlamakla birlikte markalarımız dünya markası haline getirmek için ihracat çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Şirketimiz müşterilerinden almış olduğu olumlu geri dönüşlerin verdiği motivasyon ve kaliteden ödün vermez. Bugünkü gibi gelecekte de sektörün öncü firmalarından olmayı hedeflemektedir.

× Buradayız!