0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

150₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo

Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün teslimat

Biyo Dermacure

Biyo Dermacure evcil hayvan sağlığı ve bakım ürünleri minik dostlarınız için Pet Ankara’da.. Her bir ürünün üretimine yıllardan kazandığı birikimini katan firma, evimize giren her hayvan için ürün geliştirmektedir.
Firmamız uzun yıllardır pet sektörüne ürünler kazandırmaktadır. Üretimden lojistiğe her kademesinde uzman bir kadro ile çalışmaktadır. Son tüketiciler için de satıcılar için de vazgeçilmez ürünler üretmeye uğraşır.
Evcil dostlarımız için bakım çok önemlidir. Özellikle köpek sahipleri, patili dostlarını sık sık yıkarlar. Bu sayede hem evde hem de dışarıda köpeğin çevreye kötü kokular yaymamasını sağlarlar. Biyo Dermacure size hem köpeğinizi yıkarken hem de yıkadıktan sonraki süreçte yardımcı olur. Etkili kokulara sahip şampuanlar ve yıkama sonrası kullanabileceğiniz doğal parfümlerle köpeğinizin uzun süre güzel kokmasını sağlayabilirsiniz.
Minik dostlarımızın sağlıklı gelişimi de düşünülmüştür. Evcil hayvanlarımızın sağlıklı gelişimine katkıda bulunmak mümkündür. Her çağ ve ırka göre farklılık göstermekle birlikte her evcil hayvanın çeşitli vitaminlere ihtiyacı olur. Biyo Dermacure bu noktadaki İhtiyacı belirleyerek en kaliteli ürünleri üretmeye çalışır.Eğer daha önce ürünlerimizden denememiş iseniz ilk kullanımdan itibaren siz de bunu fark edeceksiniz.

× Buradayız!