0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
Cameo

Cameo evcil hayvan ürünleri Pet Ankara stoklarında!  Dünyaca ünlü evcil hayvan aksesuar markası renkli ürün yelpazesi ile sizlerle buluşuyor.
Dünyanın birçok ülkesinde hayvan severlerin gözdesi olmayı başaran ürünler derin bir kalite ile üretilir. Alanında uzman hayvansever bir kadronun hayal gücü ile üretilen ürünler her hayvanı daha sevimli hale getirmeyi başarır. Siz de evcil hayvanınızın popülaritesini artırmak istiyorsanız Cameo ürünlerini muhakkak kullanmalısınız.
Aksesuar olarak kullanılan tasmaların tek işlevi dostlarımızı daha sevimli hale getirmek değildir. Sosyalleşmelerini sağlayan gezdirmelerinizde onun güvenliğini sağlayacak yegane yardımcınız tasmalardır. Güvenliği en önemli unsur olarak gören Cameo sağlam tasmalar üretir.
Tasma dışında evcil hayvan bakımını sağlayacak ürünleri de vardır. Uzayan tırnakları kesebileceğiniz tırnak makasları, dökülmeye yüz tutmuş tüyler için tarama tarakları temel bakım ürünleridir. Bunların yanı sıra süt emme çağındaki yavrular için de üretilmiş ürünleri bulabilirsiniz.

× Buradayız!