0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
Canimax

Evcil hayvan sağlığını destekleyen Canimax köpek ürünleri doğru kullanımla olumlu sonuçlar doğurur. Canimax ürünleri ilaç değildir. Yem premiksidir, tedavi amacı ile kullanılamaz. Ama evcil dostunuzun sağlıklı gelişimini destekleyecek en iyi ürünlerdir. İlk kullanımdan itibaren gözle görülür farklar sunan ürünleri kliniklerde, pet marketlerde ve internet satışında bulabilirsiniz.
Köpekler yoğun ilgi ve şefkat isterler. Fakat bu ikisi dışında sizin ona sunmanız gereken önemli bir destek vardır. Köpek dostlarımız kendileri için iyi olanın ne olduğunu kavrayamamalarından bu sorumluluk tamamen bize düşer. Onun sadece karnını doyurmak, bakım sorumluluğunu tamamladığımız anlamına gelemez. Vücudunun neye ihtiyacı olduğunu bilerek, eksik vitamin ve minerallerini de karşılamalıyız. Bu konuda en iyi yardımı Canimax‘ten alırsınız.
Her yaştaki köpek dostlarımızın sağlıklı gelişim ve sağlıklı yaşamasını destekleyen geniş bir ürün çeşidi vardır. Bazısı bağışıklık sistemini destekler, bazısı eklem sağlığını destekler. Her bir ürünün ayrı bir faydası vardır. Eğer siz de her bakımdan güçlü bir köpeğiniz olsun istiyorsanız bu bakım ürünlerini kullanmanızı öneririz. Sonuçlarını çok kısa zamanda gözleyebilecek, kullanımınızdan ötürü memnun olacaksınız.

Ara..

Sonuç Bulunamadı

İstediğiniz sayfa bulunamadı. Aramanızı daraltmayı deneyin veya mesajın üzerindeki gezintiyi kullanın.

× Buradayız!