0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
Dayang

Dayang evcil hayvan ürünleri bol seçenek avantajı ile Pet Ankara’da. İster kedi sahibi olun ister kanatlı dostunuz olsun, her tür için severek kullanacağınız ürünler sunar. Evcil dostunuz ne tür olursa olsun hem sizi hem de onu memnun edecek ürün yelpazesine sahiptir.
Evcil dostunuzun yavruluk çağından itibaren birçok ihtiyacı olacaktır. Örneğin bir kedi ile yaşayacaksanız evde bir tuvalet bulundurmak zorunda kalacaksınız. Yavruluk çağlarında açık tuvaletler kedinin kullanımına yetecektir. Yetişkinlik çağından itibaren ise kapalı tuvaletlere geçiş yapmanın da zorunlu olduğunu göreceksiniz. Dayang evcil hayvan ürünleri, açık ve kapalı tuvalet seçenekleri ile tercihleriniz arasındaki en güçlü aday olacaktır.
Evde yaşam sürecek minik dostlarımızı düşünerek de, keyifle oynayacakları oyuncaklar üretmiştir. Onları keyifli görmek sizi de mutlu edecektir. Dayang’ın da ürünlerini oluştururken en büyük motivasyonu işte budur. Ürünlerden memnun kalmanızın şirketi daha ileriye taşıyacağı bilindiğinden, kaliteden asla taviz vermeyen bir üretim biçimi benimsenmiştir. Bunun tek amacı da sizlere daha uzun süre ve daha iyi hizmet edebilmektir.

× Buradayız!