0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
Dougez

Dougez sizin için ve evcil dostunuz için en iyisini üretir. Ürünleri dünyanın dört bir yanında satılır. Her satın alan ürünlerimizden memnun kalmıştır. Bunun en büyük ispatı ürünlerimizi birçok ülkede satıyor oluşumuz gösterilebilir.
Evcil hayvanlar vakitlerinin çoğunu evde geçirir. Evde olduğunuz zamanlar onlardan mutlusu yoktur. Onun en iyi oyun arkadaşı hep siz olursunuz. Yanınızda hiç sıkılmadan saatlerce oynayarak keyifli vakitler geçirebilir. Siz yanında değilken yine keyifli vakit geçirmesini istiyorsanız bizimle tanışma zamanınız gelmiş demektir.
Dougez minik dostlarımızın, yokluğunuzda sıkılmamaları için ürettiği oyuncaklar yerinizi doldurmasa da onları mutlu edecektir. Tek başlarına kalsalar dahi ilgilerini kaybetmeden oynayıp vakit geçirecekleri oyuncaklar, zararlı materyallerden arındırılmıştır. Küçük dostlarımızın sağlığı her şeyden önce gelir.
Oyuncaklar dışında evcil hayvanınıza bakım yapabilmenizi sağlayan bakım ürünleri ve eklenmekte olan seçenekleri internet sitelerinde ve pet marketlerden rahatlıkla alabilirsiniz. Ürünlerimizi ilk kez kullanacak hayvanların mutluluğu gözünüzden kaçmayacaktır.

× Buradayız!