0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
Eastland

2000 yılında kurulan Eastland Pet Supplies Co., Ltd. (Nanjing), evcil hayvan ürünlerinin geliştirilmesi, üretimi ve ihracatı konusunda uzmanlaşmış, son derece deneyimli bir ihracatçı haline geldi.
Uzun süredir devam eden keşif, inovasyon ve gelişim sürecinde firmamız şimdi köpek, kedi, kuş ve küçük hayvanlar için 2.000’den fazla farklı evcil hayvan ürünü sunmaktadır. Yıllardır evcil hayvan endüstrisinde yer alan Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Amerika, Japonya ve Avustralya’dan önde gelen ithalatçı, toptancı ve zincir mağazalarla iş ilişkileri kurduk. Bu dağıtım ağı ve birinci sınıf hizmetlerimizle her yıl gelirimizi sürekli arttırıyoruz.
Dokuz yıllık tecrübelerimiz ve profesyonel ekibimiz sayesinde, tüm ürünlerimizin uygun maliyetli olmasını sağlıyoruz.  Müşterilerimiz tarafından belirtilen kalite standartlarını ve zamanında teslimatları karşılamasını sağlayabiliyoruz.
Eastland Pet Supplies’ın merkezi, Nanjing’in Changjiang Yolu olan Deji Konağı’nda, Şangay’a sadece 300 kilometre uzaklıktadır. Her üretim, montaj ve kalite kontrol detayını kontrol eden bir kumanda merkezi olarak çalışır. Şimdi hem sanayi üretimi hem de ihracat işi birbirini tamamlıyor ve yan yana ilerliyor.

× Buradayız!