0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

150₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo

Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün teslimat

Enjoy

Enjoy markasını da portföyünde bulunduran Lider Evcil Hayvan Beslenme Ürünleri Ltd. Şti., 2009 yılında ülkemiz pet food sektöründe faaliyetine başlamış genç bir kuruluştur. Lider Pet Food’un kurucu grup firmaları olan Tavas Pet ve Sera Pet evcil hayvan sektöründe ülkenin neredeyse 3000’e yakın satış noktasında satılır. 2000 farklı pet ürünü ile faaliyet gösteren köklü ve başarılı geçmişe sahip saygın firmalarıdır.
Lider Pet Food fabrikası Türkiye’nin üçüncü büyük kenti olan İzmir’e 110 km uzaklıktadır. Önemli hammadde kaynaklarının tamamına yakın konumdaki Manisa’nın Salihli ilçesindedir. Fabrikamızda 5.500 m²’si kapalı, toplam 11.000 m² alanda, yıllık 30.000 ton kapasite ile üretim yapılmaktadır. Tesisimizde üretilen ürünlerimizin çevre şartlarından korunaklı bir biçimde son tüketiciye kadar kalite standartları çerçevesinde ulaştırılabilmesi (stok-sevkiyat) için, son teknolojiye (reach truck 12 m yüksekliğe erişim, depo içi yükleme imkanı gibi) göre dizayn edilmiş 3000 m² lik kapalı depo alanı, 3000 paletin üzerinde ürün stoklama imkanı sağlanmaktadır. Bayi ve müşterilerimize en kısa sürede, sürekli taze ürün sevkiyatı yapabilme başarımızdaki anahtar rol oynayan faktörler vardır. Bunlar optimum depolama ve sevkiyat şartlarımız ile stok devir hızımızın 10 gün civarında olmasıdır.
Şirketimiz ülkemizin evcil hayvan beslenme ürünlerinde yurtdışına olan bağımlılığını azaltma gayesindedir. Kendi ulusal, Enjoy, Reflex, Trendline gibi mama markalarını dünya pazarlarına taşıyarak Avrupa Birliği Ülkelerinde de örnek gösterilen bir firma olmayı öncelikli hedefi sayar. Bu doğrultuda diğer yerli firmalarımızın önünü açacak ve gelişim hızına katkıda bulunacak çok önemli bir işletme konumundadır.

Ara..

İçerik

Paket Boyutu

Fiyat Aralığı

Tek bir sonuç gösteriliyor

× Buradayız!