0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

150₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo

Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün teslimat

Felicia

Felicia kedi ve köpek mamaları yüksek üretim teknolojileri kullanılarak üretilmektedir. Amacımız yurt dışından gelmekte olan kaliteli mama grubunun ithalatını azaltacak kalitede ürün ortaya çıkarmaktır. Mamalarımız ülkemizde üretilerek yurt dışına gönderilmektedir. Yurt dışında hak ettiği ve beklenen ilgiyi gören Felicia bu başarısını şimdi de yurt içerisine taşımak istemektedir.
Mamalarımız kedi ve köpeklerin fiziksel özellikleri göz önünde bulundurularak imal edilmiştir. Formülasyonu hipoalerjeniktir, ne tüy döker ne de ağız kokusu yapar. Ağız kokusu yapmadığı gibi dışkılamada da rahatsız edici kokuları pek alamazsınız. Tahıl içerikli mamalarla karşılaştırıldığında daha uzun süreler boyunca tok tuttuğu rahatlıkla söylenebilir. Tahılın sönük doyuruculuğu karşısında az tahıllı içeriği ile Felicia evcil hayvanınızın daha uzun süre tok kalmasına yardımcı olur.
Ülkemize yurt dışından gelmekte olan ve kaliteli olarak kabul gören birçok mamadan daha fazla içeriğe sahip olan mamalarımız süper premium ürün grubundadır. Evcil hayvanlarınız için yeme garantisi sunmaktadır. Öte yandan dostunuzu bu mama ile besleyecek olur iseniz şunu bilmelisiniz. Evcil dostunuz sadece beğenerek yemekle kalmayacak, sağlıklı gelişimi de desteklenecektir.

Ara..

İçerik

Kıyım

Paket Boyutu

Fiyat Aralığı

59 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

× Buradayız!