0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
Flexi

Flexi, bir köpeğe aşık olmanın  kolay olduğunu bilir. Bu yaşaması çok güzel bir histir. Fakat unutulmamalıdır, aynı zamanda büyük bir sorumluluktur. Köpekler doğanın yoldaşlarıdır ve sadece meşgul olduğunuz veya çok yorgun olduğunuz için görmezden gelinemezler. Beslenmek, sosyalleşmek ve egzersiz yapmak iyi bir yaşam biçimi onlar için önemlidir. Bu yüzden 1972’de geri çekilebilir tasmalar icat ettim. İkilem, köpek kontrolü veya hareket özgürlüğü ile karşı karşıya kaldım, her ikisini de elde edebilmeniz için yeni bir şey yaratmak istedim.
Flexi geri çekilebilir tasmalar, köpeğinizi kontrollü bir şekilde yürürken en yakın arkadaşınıza hareket etme özgürlüğünü verir. Flexi, sizinle en iyi arkadaşınız arasındaki ideal bağdır ve size neşe getirir.
Köpekler evcil hayvanlardan daha fazlasıdır. Onlar aile üyeleri, sadık eşler, oyun arkadaşları ve velilerdir. Bize neşe, şefkat ve mutluluk ve hatta bazen terliklerimizi getiriyorlar. İstenilen hissettiriyorlar ve kapıdan çıktığımız an özlüyorlar, sadece bir anlığına bile olsa. Çok şey veriyorlar ve karşılığında çok az talep ediyorlar. Onlarla yaşarken kimin daha şanslı olduğunu düşünmek gerekir.

Ara..

Sonuç Bulunamadı

İstediğiniz sayfa bulunamadı. Aramanızı daraltmayı deneyin veya mesajın üzerindeki gezintiyi kullanın.

× Buradayız!