0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
Gemma

Gemma balık yemleri üreten şirketimiz , gıda aromaları ve doğal gıda boyalarında Türkiye’de  üretim odaklı bir anlayışı tercih etmiştir.
Müşterilerimize, konusunda uzman ve sorumluluk bilincine sahip bir kadro kurduk. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uluslararası kaliteyi sunmayı hedefledik.
Kendi laboratuvarlarında müşteri isteklerini dünya standardındaki çalışmalarıyla  harmanladık. Bu ürünlerin Türkiye şartlarına uygun  geliştirilmesi konusunda ciddi çalışmalar yaptık. Şirketimiz, müşteri odaklı ve yenilikçi yaklaşımla isteklere ve memnuniyete öncelik vermektedir.
Doğal olana duyulan istek ve doğaya duyulan saygının farkındayız. Bunun  sonucunda ortaya çıkan doğal gıda boyaları ve aromalarımız müşterilerimizin duydukları heyecan ile üretilmektedir.
Hizmet verdiğimiz sektörün beklentilerini iyi analiz ederek oluşturmaya çalışırız. Ürün gamını daha da geliştirmek ve üstlenmiş olduğumuz misyonun gereklerini yerine getirmek için çabalarız. Gemma bunlardan sadece biridir. Bunun adına yatırım ve ar-ge çalışmalarımıza ara vermeksizin devam etmektedir.
Şirketin müşteri portföyü; Türkiye’de üretim yapan, doğal ve doğala özdeş hammadde kullanmayı tercih eden Türk gıda firmalarıdır. Kendini sürekli yenilemek isteyen Türk Cumhuriyeti ülkeleri, Balkan ve Ortadoğu  ülkelerinde çeşitli alanlarda üretim yapan firmalardır.

× Buradayız!