Bir Sayfa Seçin
Gigwi Ball

Gigwi ball, kuruluşundan bu yana çok basit bir görevi üstlenmiştir. 2010 yılında Hong Kong’da oluşturulan bir şirkettir. En büyük var olma nedeni, insanlara ve evcil hayvanlarına birlikte saatler boyu keyifli vakitler geçirebilmeleri için yardım etmektir.
Hayvan gereksinimlerine olan bağlılığımızın, oyuncak yapımında bütünsel bir yaklaşım gerektirdiğinin farkındayız. Üretime hangi tür materyallerin bir arada en iyi sonucu elde ettiklerini anlamak için her türlü araştırmayı kullanarak başlarız. Dostlarımıza bir zarar gelsin istemeyiz. İnsanları yeni fikirler geliştirmeleri için bir araya getirerek devam eder ve ürünlerimizin sonuçlarını ölçerek geri dönüşüne bakarız.
Dünyanın dört bir yanından profesyonellerden oluşan çeşitli ekipleri çeşitli geçmişlere, inançlara ve bakış açılarına sahip olarak üretim yapıyoruz. Ancak her şeye rağmen hepimiz ortak bir hayali paylaşıyoruz. Ürünlerimizi daha iyi hale getirmek ve sizi ve evcil hayvanınızı memnun etmek için geliştiriyoruz.
Üretim sürecimiz en yüksek dünya standartlarını izleriz. Daima iyileştirme için çalışırız ve müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmayı amaçlıyoruz.
Gigwi ball misyonu, coğrafyayı, gelenekleri ve kültürleri aşan ürünler yaratmaktır.

Ara..

Kişiselleştirilmiş
Kampanya Kodunu Al
Sana Özel Fırsatlardan
Hemen Faydalan!

Fırsat Ürünü

× Buradayız!