0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
GimCat

GimCat önemli bir detayın farkındadır. Hayatlarının çeşitli noktalarında, kedilerin sağlığını korumak için özel gereksinimleri vardır. Mevcut ihtiyaçları göz önünde bulundurulduğunda, bunları tek başlarına karşılayamayacaklarını fark ederiz. Bu nedenle diyet takviyesi olarak etkili yardım sağlayabilecek Uzman Hattımızı geliştirdik. Her Expert Line macunu, özel durumlarda kedilerin sağlığını besler ve korur.
Yavru kedilerden yetişkin kedilere olduğu kadar hassas sindirimi olan kediler için de ürün vardır. Strese yatkın hayvanlar için temel taurin tedarikini sağlamak idrar taşlarının gelişmesi riskinde olan ya da riski olan kediler için. Bu yenilikçi GimCat pastaların her biri tam olarak belirli durumlar için gerekli besinleri sağlar.
Kediniz, özellikle “diş içinde uzun büyüdüğünde” kendini iyi hissetmelidir. Küçük tüylü yaratıklardan tanımak zordur, ancak 7 yaşından sonra antiageing’i unutmamak önemlidir. İnsanlarla ve hatta köpeklerle kıyaslandığında, kedilerde yaşlanma belirtileri kendilerini dışarıda bile belli etmez. Özellikle, sevgili evcil hayvanınız her gün etrafınızdayken işaretleri hemen hemen tanımıyorsunuz. Ancak, 7 yaşından sonra, bir dizi metabolik süreç içeren değişiklikler, yavaşça tersine çevrilemeyecek değişiklikler olarak görünecektir.

× Buradayız!