0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

150₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo

Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün teslimat

Pet Pretty

Pet Pretty tecrübesine ek olarak ileri görüşlü, genç ve heyecanlı bir ekiple hayvan severlere hizmet vermektedir. Ülkemizin evcil hayvan ürünleri sektöründe yıllardır hizmet veren bir markasıdır. Yaptığı işi ciddiye alan ve verdiği hizmetten kimlerin faydalandığını asla unutmayan bir firmadır. Üretilen her bir ürüne  kalite ilkeleri gereği gereken önemi veririz. Şirketimiz pet sektörüne kazandırdığı zengin çeşitteki ürün ile büyük hayalleri gerçekleştirme arzusundadır. Tecrübe ve birikimle  işlerimizi büyütmeyi amaç edinerek kurduğumuz dağıtım ağlarımızı devamlı genişletmekteyiz.
Yıllar boyunca süren araştırma ve geliştirme süreçleri sonunda köpek, kedi, kuş ve küçük hayvanlar için binlerce ürün sunmaktayız. Pet sektöründe uzun süredir faaliyette bulunan önde gelen ithalatçı, toptancı ve mağazalar ile işbirliği kurduk. Kendi dağıtım ağımız sayesinde her yıl işbirlikçi sayımızı yükseltiyoruz.
Müthiş bir ekibimiz var. Gece gündüz demeden evcil hayvanlar ve evcil hayvan ebeveynlerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik ürünler tasarlamaktadır. Ürünlerimizi kullanırken sizi ne kadar memnun edebiliyorsak bunun üzerine çıkmak için çalışırlar. Pet Pretty tüm bu üretim ve dağıtım süreçlerinde siz hayvan sahiplerini ve onların değerli yavrularını mutlu etmeye çalışmaktadır.

× Buradayız!