0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

150₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo

Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün teslimat

Pro Plan

Pro Plan kuru kedi ve köpek mamaları evcil hayvanınızı tüm yaşamı boyunca desteklemek için üretilmiştir. Onların belirli ihtiyaçları göz önüne alınarak özel olarak formüle edilmiştir. Kediniz veya köpeğiniz yaşam evreleri ve yaşam tarzı boyunca değişiklikler yaşandığından, beslenme programı da değişmelidir. İçerisinde bulunduğu döneme uygun hale getirilmelidir. Sevginizle lider teknolojimizi birleştirerek evcil hayvanınızın uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlamak için çalışıyoruz.
Pro Plan sizinle evcil hayvanınız arasındaki özel ilişkiyi çok iyi anlıyor. Evcil hayvanların, bizlerin yaşam arkadaşı olduğuna inanıyoruz. Onların ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmış bir beslenme ile sizin ve dostunuzun birlikte uzun ve sağlıklı bir hayatı paylaşmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz.
80 yıldan uzun bir süredir faaliyet gösteren araştırma departmanımız bünyesinde, 350 ‘den fazla veteriner hekim ile çalışır. Bunun yanı sıra beslenme uzmanlarından oluşan uzman bir ekip sayesinde, bilimin sınırlarını zorlayarak beslenmedeki gelişmelere öncülük etmekteyiz. Bilime dayanan yenilikçi Pro Plan serisi, evcil dostunuzu tüm yaşamı boyunca koruyabilmenize olanak tanır. Onların sağlığını destekleyen en yeni beslenme gelişmelerini sizler için izler.

Ara..

İçerik

Özellik

Kıyım

Paket Boyutu

Fiyat Aralığı

54 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

× Buradayız!