0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
Proline

Proline uzun zamandır pet sektörüne ürün kazandıran Lider Pet Ürünleri’nin çok kullanıcıya ulaşan yaygın bir markasıdır. Orta gelir grubundaki hayvan severlere hitap eden markanın uzun süredir kedi ve köpek mamaları rafları zenginleştirmekte idi. Yakın zamanda üretilmeye başlanan kedi kumları ile de çeşidini artrıran marka artık daha çok ihtiyacımızı karşılamaktadır.
Proline marka kedi ve köpek mamaları Lider Pet tarafından üretilmektedir. Ege bölgesindeki uluslar arası onaylı fabrikalarda üretilen mamaların lojistiği de üretici tarafından gerçekleştirilmektedir. Kendi dağıtım ağını kullanan firma, ürünlerini yurdun dört bir yanına ulaştırarak ürün gamından daha çok hayvan severin faydalanmasını sağlar. Bu şeklilde tüketicilerine de fiyat avantajı sağlamayı hedeflemektedir. Zira firmanın kendi dağıtım ağını kullanması nakliye masraflarını düşürmekte olup ürünün son kullanıcıya daha ucuza gelmesine yardımcı olur.
Ürünlerde Lider Pet’in üstün üretim teknolojilerinin formülleri kullanılır. Dünyadaki tüm üretim yeniliklerini yakından takip eden bir uzman kadro tüm üretim aşamasını denetler. Tüketicilerine belirli bir kaliteyi sunma hedefinde olan Proline mamalarını evcil dostlarınıza güvenle sunabilirsiniz.

× Buradayız!