0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
Purrfect Pet

Purrfect Pet üretimini bir amaç doğrultusunda yapar. Amacımız, çoğu el yapımı olan kaliteli evcil hayvan ürünleri için endüstri genelinde bir standart oluşturmaktır. Tek hayalimiz ise mutlu kullanıcılar elinde eskimesidir.
Tüm çalışanlarımıza, çalışmaları süresince morallerinin yüksek olmasını sağlamak için teşvikler uyguluyoruz. Mutlu üreticinin sizler için daha keyifli ve daha güzel ürünler üreteceğinin farkındayız.
Yeni teknolojiyi kullanarak, Purrfect Pet Products zaman içinde daha hızlı bir dönüş sağlamak için çalışmalarını kolaylaştırabilir. Müşteri Hizmetleri bizim 1 numaralı önceliğimizdir. Müşterilerimize hizmet etmeyi çok ciddiye alıyor ve her ihtiyacını karşıladığımızı garanti ediyoruz.
Purrfect Pet Products harika evcil hayvan ürünleri satın almak için sadece bir üretici ve toptancı değil (peki bu) ana hedefimizdir. Temel amacımız tüm ürünlerin en iyisi olmak ve bu şekilde büyüklük sağladık:
İşletmeniz ve hatta eviniz için mükemmel olan Kaliteli Evcil Hayvan Ürünleri üretme konusunda olağanüstü bir durumdayız. Hepimiz biliyoruz ki, eğer bir Pet Shop’ta çalışıyorsanız veya onun sahibi olursanız, belli ki hayvanlar için bir sevginiz var! Biz de yaparız!

× Buradayız!