0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
Quik

Quik markasının da yaratıcısı Pelagos akvaryum san. Ve tic. Ltd. Şti. Olarak, alvaryum ve pet sektörüne 1989 yılında katılmıştır. O günden bugüne uzanan tecrübesini hayvan severlerle ve pet mağazaları ile paylaşmaktadır. Alanında uzman firmamız ürettiği ürün gamının siz hayvan severlere ulaşabilmesi için 6000 metrekare kapalı alan ve 43 konusunda uzman personeli ile hizmet vermektedir.
Geride kalan 23 senelik tecrübe, bilgi ve birikimlerimizi devamlı olarak geliştirme çabasının karşılığını almaktayız. Yaptığımız canlı balık, kuş çeşitleri ve muhtelif ekipman ithalatları ile sektörün büyük bir ihtiyacını karşılamaktadır. Firmamız özellikle kuş yemi grubuna getirdiği kaliteli hammadde ve kaliteli ambalaj, hijyenik şartlarda dolum yapmaktadır. Görsel dış ambalaj ile birlikte uygun fiyat politikası quik markası adı altında sektör liderliğini de beraberinde getirmiştir.
Pelagos akvaryum olarak hedefimiz gelmiş olduğumuz bu noktayı korumaktır. Bu şekilde de profilimizi daha yukarılara taşıyarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmeyi amaçlamaktadır. Yenilenmeye ve yeni fikirlere fazlasıyla açık olan mantelitemiz, her zaman doğruları yaparak sizlere ulaştırmayı ile edinmiştir.

× Buradayız!