0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
Reflex Plus

Reflex Plus kedi ve köpek mamaları süper premium mamalardır. İçerik bakımından muadili mamalar arasından da makul fiyatı ile bir adım öne çıkıyor. Bunun temel nedeni kullanılan ham maddenin büyük oranda ülke içerisinden alınıyor olmasıdır. Bu sayede pahalı fiyatlara satılan kaliteli mamalardan daha makul fiyatlara üretilebiliyor.
Mamalarda üstün üretim teknolojsiyle elde edilmiş formülasyonlar kullanmaktayız. Beslenme uzmanlarımız ve veteriner hekimlerimizin sürekli güncel tutmaya çalıştıkları üretim sistemimiz ülkemizin gözde tesislerinde gerçekleştirilir. Evcil dostlarınızın bebeklik çağından itibaren yaşamının son evrelerine kadar nelere ihtiyacı olduğunu doğru belirlemek, beslenecekleri besinlerin içeriğini de belirler. Reflex Plus bu ihtiyaçları en sağlıklı biçimde karşılamanın ne kadar önemli olduğunu asla unutmaz. Sizin evcil dostlarınız bizim de dostlarımızdır. Onların tüm yaşamlarını sağlıklı ve huzur dolu sürmelerini amaç ediniriz.
Mamalarımızda kullanılan içerikleri üretimin her aşamasında kontrol ederek kaliteyi stabil tutmaya çalışırız. Aldığınız her üründe aynı kalite ve lezzeti sunabilmenin hem piyasada tutunmak için hem de sizlere kendimizi sevdirmek için zaruri olduğunu biliriz. Siz de sevdiğiniz dostlarınız için Reflex Plus’tan vaz geçmeyin.

× Buradayız!