0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
Sanicat

Sanicat evcil hayvanlarınıza, 35 yıldan uzun bir süredir yenilikçi ve en yüksek kalitedeki ürünlerle hizmet vermektedir. Evcil hayvan bakım ürünleri konusunda Avrupa pazarında lider konumda ve %100 bir İspanyol kuruluşu olan Tolsa Grubu’nun bir markasıyız.
9 adet maden yatağı ve 100 milyon tondan fazla rezerve sahip olduğumuz 60’tan fazla ülkede çalışmalar yapmaktayız. Sanicat, kedi kumunun üretiminde kullanılan hammaddeler olan emici minerallerin çıkarılmasını, işlenmesini ve ticari piyasaya sürülmesini gerçekleştirmek amacındadır.
En sıkı kalite ve yenilik standartlarına uyabilmek için üretim sürecinin her ayrıntısını dikkatle kontrolden geçiririz. Ar-Ge ve yenilik departmanımız, özel killer konusunda uluslararası bir lider konumunda olup, tasarladığımız ürünler ana kalite kontrol kurumları tarafından denetlenmektedir. Ürünlerimizin, süreçlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesi garantil altındadır.
Çevre konusunda saygılı ve duyarlıyız. Buna ek olarak, bunu düzenlemelere uymak amacıyla değil, prensip olarak gerçekleştiririz. Bu nedenle yaklaşımımızı, her adımda uygun biçimde değiştirmeye gönüllüyüz: patlayıcı kullanmadan madencilik çalışmaları yapmaktan üretime, ambalajlamaya ve ulaşıma, temiz enerji kullanmaya, emisyonu azaltmaya ve döküntü ve atıkları en aza indirmeye kadar.

× Buradayız!