0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
Sera

Sera ’nın başarı hikayesi 40 yılı aşkın bir süre önce başladı. Josef Ravnak – akvaryumlar için canlı yem satarak kusursuz reputasyon sağlamış olan Ravnak, firmasını 1970 yılında kurmuştur. Öncelikle tek kişilik girişimci olarak çalışmaya başlamıştır ve firmasını lider bir akvaryum, havuz ve teraryum endüstrisi tedarikçisi konumuna taşımıştır. Bugün, aile kurumundaki zengin geleneksel yapıdan yüksek kalite yem, bakım ürünleri ve teknik ürünlerini 80 adedi aşkın ülkeye dağıtmaktadır. Hemen her kıtada da alt kuruluşlara sahiptir.
Yem ürün gamı her zaman ana iş segmenti olmuştur. Sera bu dalda eşsiz dondurarak kurutma işlemi ile 1970 yılında bir devrim yapmıştır. Kankurtları ya da Tubifeks gibi farklı yem organizmalarının konserve haline getirildi. Bu sayede besin değerlerinin ve vitaminlerinin en ideal biçimde korunması ilk kez mümkün oldu.
Firmanın yüksek kalite yem tipleri hızla kalite, güvenilirlik ve uygun beslenmenin eş anlamlısı haline geldi. Sera Vipan buna iyi bir örnektir. Pul yem klasiği 1972 yılından beri ürün yelpazesinde bulunmaktadır ve hala en iyi satanlar arasındadır.
Akvaryum bakımı için ürün portföyü sürekli optimize edilmekte ve genişletilmektedir. Su ve bitki bakımı ürün yelpazesinin yanı sıra süs balıkları tedavisi ürün gamı da geliştirilmiştir. Firma için önemli can alıcı noktalardan biridir.
Yüksek akvaryum bakımı uzmanlığının yanı sıra sera aynı zamanda havuz sektörünün yanı sıra teraryum bakımında da uzun yılların deneyim ve uzmanlığına sahiptir. Yetmişlerin sonuna doğru çeşitli yem tiplerinden kapsamlı havuz ürünleri, su koşullandırıcılar ve bakım ürünleri yaratılmıştır. Kaplumbağa ve diğer sürüngenler için ürünler de ürün gamına eklenmiştir.

× Buradayız!