0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
Sobo

Sobo Co  Ltd 2005 yılında kuruldu. Biz araştırma, geliştirme, üretim ve her türlü akvaryum ekipman satışı satışına odaklanan bir üreticiyiz. Güçlü teknik bilgi birikimi, zengin tecrübesi, mükemmel ürün kalitesine sahibiz. Müşterilerimize vermiş olduğumuz yüksek taahhüdü ile firmamız yıllar boyunca 50.000 metrekarelik ve 800 çalışanı olan bir işletmeye dönüşmüştür.
İki ana markamız hem CE-CCC sertifikası hem de IS09001: 2008 ile Sobo ve TIAN RUN’dur. Başlıca ürünlerimiz akvaryum, dalgıç pompalar, hava pompaları, filtreler, ısıtıcılar, UV anti bakteriyel ürünler, filtre ortamı ve akvaryum temizlik ürünlerini içerir. Ürün yelpazemiz sürekli gelişmektedir ve profesyonel Ar-Ge ekibimiz, yarının ihtiyaçlarını önceden tahmin edip yerine getirir. Bugünün zorlu pazarlarına hizmet eden kaliteli ürünlerin sürekli gelişmesini sağlar. Song Bao ürünleri Çin genelinde bulunabilir ve dünya çapında 50’den fazla ülkede iyi karşılanmaktadır.
İş felsefemiz olarak "İyi İnanç, Yenilik, Kalite ve Değer" ile Song Bao, ünlü bir akvaryum işletmesi olmayı hedeflemektedir.
Karşılıklı işbirliği ve daha parlak bir gelecek için yerli ve yabancı iş ortaklarını memnuniyetle karşılıyoruz.

× Buradayız!