0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

150₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo

Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün teslimat

Tetra

Tetra 1951’den bu yana faaliyettedir. Dünyanın en büyük süs balık yemi üreticisi ve tanınmış küresel otorite biziz. Binlerce ürün sunuyoruz ve dünya çapında 1.000’den fazla bayiye hizmet veriyoruz. Web sitemiz (ABD hedef kitlesine yönelik) ayda ortalama 80.000+ ziyaretçi. Binlerce Facebook hayranıyla düzenli olarak iletişim kuruyoruz. Ve üç markamızla dünyanın dört bir yanındaki yüzbinlerce hobinin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz.
Tetra’nın inovasyon geleneği, 50 yıldan daha uzun bir süre önce Dr. Ulrich Baensch’in kurduğu Melle, Almanya’da başladı. Tetra Werke’yi kurdu ve balık endüstrisinde devrim yaratan balık yemi geliştirilmesinde öncü oldu. O sırada balıklarınız için yiyecek yetiştirmek ve hasat etmek çok zor bir süreçti. Pul balık yeminin ortaya çıkışı sadece evcil hayvanınızın beslenmesini kolaylaştırmaz. Daha fazla insanın bir akvaryuma sahip olma yolunu açtı.
Bugün, biyologlarımız, kimyagerlerimiz ve beslenme uzmanlarımız balıkları, sürüngenleri, amfibileri araştırmaya ve keşfetmeye devam ediyor. Odak noktamız  yenilikçi ürünlerin geliştirilmesinde öncü olmaya devam etmektir.
Tetra olarak, deneyimli hobilere ve yeni başlayanlara, yaşam boyu başarılı bir su deneyiminin tadını çıkarmaları için yardım etmeye adadık. Daha fazla insanın katılımı, katılımı ve ödüllerinden faydalanması için yol açmaya devam etmek istiyoruz. Amacımız, bir defada bir inovasyon yaparak  balık inşa, sürüngen veya göleti yeniden inşa ederek kategoriyi yeniden canlandırmak. Ne de olsa biz sadece biyolog, beslenme uzmanı ve kimyager değiliz. Biz aynı zamanda birer hobiciyiz.

Ara..

Paket Boyutu

Fiyat Aralığı

× Buradayız!