0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
Tisert

Tisert, 1977’den beri akvaryum ve pet sektöründe, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen köklü bir kuruluştur. Yılların getirdiği tecrübe, geliştirerek sürdürdüğü işbirlikleri, değişime olan bağlılığı ile verimli, karlı ve sürdürülebilir bir şekilde büyümektedir. Müşterilerinin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamaya çalışarak, ürün çeşidini ve kalitesini her geçen gün artırmayı amaçlamaktadır. Değerlerimiz 6 bloktan oluşmaktadır. En iyi kaliteyi sunmak, paylaşmak, sorumluluk, güven, mükemmellik ve yenilikçi olmaktır.
Kuşlar ve kemirgenler için kullanılan ana plastik ve ahşap aksesuarları üretmektedir. Bunun yanı sıra, dünya çapında 20’den fazla ülkede çok çeşitli yüksek kaliteli el boyaması dekorasyon ürünleri dağıtılmaktadır.
Şirket, 2018 yılında kuş ve kemirgen gıda sektörüne yatırım yaptı ve Nisan 2018’de BEAKS markasıyla en yeni ürünler piyasaya sürüldü.
Türkiye ve Kıbrıs dışında Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarında yer alan birçok ülkeye dağıtımımız bulunmaktadır.
2000li yılların başından beri uluslararası sektörde önde gelen aşağıdaki firmaların yüksek kalitedeki ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü yapıyoruz. Prodac akvaryum bakımı ve balık yemleri. Hydor akvaryum motorları ve filtreleri. Teco akvaryum soğutucuları. Doco  kedi ve köpek tasmaları.

× Buradayız!