0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

150₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo

Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün teslimat

VanCat

Bir Türk şirketi olarak bizi Avrupa’da ve Dünya’da yansıtacak bir marka arıyorduk. Dünyada bilinen Türk kedi ırklarından Van Kedisi ve Ankara Kedisi vardı. Marka yapımına uygun hem de yazım olarak kolay olduğundan Vancat markasını tercih ettik.
Vancat ’in şu anda 39 ülkede distribütörlüğü var. Ürün farklılaştırmamız çok iyi. Tüketicilerimize 5 farklı granül aralığı standardında, 9 farklı parfüm seçeneği sunuyoruz.
Ayrıca, 5 farklı granül seçeneği de markamıza büyük zenginlik sağlıyor. 5 ve 10 kilogramlık CPP Quadro plastik, 10, 15 ve 20 kilogramlık PE plastik ve 7 litrelik karton kutu seçenekleri ile de rakipsiz bir ürün portföyüne ulaşıyoruz.
Özellikle standartların çok üstünde özelliklere sahip Aktif Karbonlu ve Klinik serisi ürünlerimiz de mükemmel kullanım sunar. Çok özel ürün arayan tüketicilerimiz için yakında raflarda yerini almaya başlayacak.
Markamızın Dünya genelinde sahip olduğu sevgi ve güvene dayanarak, müşterilerimizden gelen talep üzerine yenilikçiliğimizi ortaya koyduk. Çok özel formüle edilmiş ve yüksek kalitede, 5 farklı lezzette kedi maması ve 1 adet yetişkin köpek mamasını da marka skalamızın içine aldık.

Ara..

Özellik

Paket Boyutu

Tane Boyutu

Fiyat Aralığı

× Buradayız!