0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

100₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo
Vitakraft

Vitakraft yaklaşık 180 yıl önce Bremen yakınlarında küçük bir hayvan yemi işletmesi olarak kuruldu. Basitçe başlayan şey, evcil hayvan endüstrisindeki en başarılı kaygılardan biri haline geldi. "Aus Liebe", şirket felsefesinin ve eyleminin yol gösterici prensibidir, bugün olduğu gibi. Dünya çapında yaklaşık 1.600 çalışan, uzun ve sağlıklı bir hayvan ömrü için her gün yaklaşık 1.2 milyon yüksek kaliteli Vitakraft ürününün üretilmesini ve dağıtılmasını sağlar.
Tüm Vitakraft çalışanları, büyük bir özveri ve uzmanlığa sahip evcil hayvanların mutluluğuna bağlıdır. Evcil hayvanlarımızın ihtiyaçları ile birlikte bu taahhüt  milyonlarca evcil hayvan sahibinin sahip olduğu güveni yaratır.
Yenilikçi ve kaliteli markalı ürünlerin geliştirilmesi ve üretilmesi Vitakraft için önceliğe sahiptir. Doğal yaşam alanlarının renkli çeşitliliğinin, milyonlarca yıl boyunca genetik olarak hayvanların biyolojik beslenme ve beslenme modellerini etkilediğinin kabulüne dayanmaktadır. Vitakraft’ın türlere uygun evcil hayvan ürünlerinin gelişiminin nitel profili, bu renkli, çeşitli yaşam koşullarının kriterlerini izler ve bunları mümkün olduğunca uyarlamaya çalışır.
En son bilimsel bulguları göz önünde bulunduran Vitakraft, Almanya ve yurtdışındaki HACCP tabanlı kalite yönetimine dayananır. Özellikle de ilgili hayvan türlerine göre düzenlenmiş sayısız üretim tesisinde yüksek kaliteli, yenilikçi ve ihtiyaçlara dayalı ürünler ve ürünler geliştirmekte ve üretmektedir. 2.000’in üzerinde Vitakraft ürünü böylece tüm evcil hayvanların sorumlu ve uygun bir diyetini ve tutumlarını sağlar.
Dünya genelinde 50.000’den fazla şubede 5.000’den fazla ticaret ortağı, tüm evcil hayvanlar için çok yönlü bir  ürün yelpazesine sahiptir. Milyonlarca evcil hayvan sahibi, evcil hayvanları için sağlıklı ve uzun ömürlü olmak üzere, evcil hayvanlarından en iyisini alacağından emin olabilir.

× Buradayız!