0312 220 20 29 Whatsapp Sipariş

150₺ üzeri Ücretsiz Teslimat

Uygun Fiyat Garantisi

Pet Ankara Logo

Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün teslimat

Ara..

Pro Plan Yavru Kedi Maması 3 kg

Pro Plan Yavru Kedi maması yavru kedinizin sağlıklı gelişimini destekleyen, içerdiği vitamin, mineral ve protein oranları ile günlük besin ihtiyacını karşılaması için beslenme uzmanlarınca hazırlanmış bir formülasyona sahip premium yavru kedi mamasıdır.

249,45 

Stok kodu: 7613033559976 Kategoriler: , , Etiketler:
Marka

İçerik

Tavuk

Paket Boyutu

3 kg

Pro Plan Yavru Kedi Maması

Pro Plan yavru kedi maması evcil hayvanınızı tüm yaşamı boyunca desteklemek için belirli ihtiyaçları göz önüne alınarak özel olarak formüle edilmiştir. Kediniz yaşam evreleri ve yaşam tarzı boyunca değişiklikler yaşadığından, beslenme programı da değişmeli ve içerisinde bulunduğu döneme uygun hale getirilmelidir. Sizin sevginizle, bizim lider teknolojimizi birleştirerek köpeğinizin/kedinizin uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlamak için çalışıyoruz.

Nestle Purina® Pro Plan

Pro Plan yavru kedi mamasını pazara kazandıran Nestle Purina Pro Plan, siz ve evcil hayvanınız arasındaki özel ilişkiyi çok iyi anlıyor. Evcil hayvanların bizim hayat arkadaşlarımız olduğuna inanıyor ve onların ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmış bir beslenme ile sizin ve dostunuzun birlikte uzun, sağlıklı bir hayatı paylaşmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

80 yıldan uzun bir süredir faaliyet gösteren AR-GE departmanımız bünyesinde, 350’den fazla veteriner hekim ve beslenme uzmanından oluşan uzman bir ekip sayesinde, bilimin sınırlarını zorlayarak beslenmedeki gelişmelere öncülük etmekteyiz. Bilime dayanan yenilikçi Pro Plan serisi, kedinizi/köpeğinizi tüm yaşamı boyunca koruyabilmenize olanak tanıyarak, sağlığını destekleyen en yeni beslenme gelişmelerini içermektedir.

Yavru Kedilerin Koruyucu Sistemlerine Uygun Mama

Kedilerde doğuştan gelen ve sağlıklarına destek sağlayan 4 koruyucu sistem bulunmaktadır; dışsal koruyucu sistem olarak deri ve tüy sistemi, içsel koruyucu sistemler olarak sindirim, bağışıklık ve idrar yolları (sadece kediler) sistemleri. Bu sistemlerin performansı, işlevsel olarak birbirine bağlıdır ve yakından ilişkilidir. Kedinizi veya köpeğinizi beslediğiniz mama içerisinde yer alan besin maddeleri sayesinde bu sistemlerin performansını korur ve iyileştirmesine yardımcı olabilirsiniz.

Pro Plan yavru kedi maması sayesinde, bu sistemlerin kedinizin ve köpeğinizin sağlığını sürdürmesine yardımcı olabilmek amacıyla en üst düzeyde çalıştığından emin olabilirsiniz. Yüksek kaliteli içerikler ile üretilen yüksek kaliteli mamalar, bu sistemlerin en üst düzeyde performansla çalışması için gerekli, hayati tüm besin maddelerinin sürekli olarak yerine konacağından emin olunmasına yardımcı olur. Pro Plan yavru kedi maması, kedi koruyucu sistemlerinin uyum içerisinde çalışmasına ve kendi doğal savunma sistemlerini geliştirmelerine yardımcı olmak için veteriner hekimler ve beslenme uzmanları tarafından en kaliteli içerikler ile hazırlanmıştır ve birincil içeriği özellikle kediler için gerekli olan gerçek etten gelmektedir.

Pro Plan ürünlerinin tüm çeşitlerinde, özenle seçilmiş kaliteli içerikler ve tescilli teknoloji ürün skalamızın temelini oluşturmaktadır.

Pro Plan Yavru Kedi Maması : Tam ve Dengeli Yavru Kedi Maması

Hedeflenen faydaları sunabilmek için, Pro Plan tarafından geliştirilen tam ve dengeli formüller, temel içerik olarak özenle seçilmiş gerçek tavuk eti, somon eti gibi kaliteli protein kaynakları ile formüle edilmekte; lezzet ve besin değerini bozmayacak şekilde özenle hazırlanmaktadır.

Pro Plan yavru kedi maması içerikleri, ihtiyaca yönelik doğru besin alımını ve mükemmel gıda sindirimini sağlayabilmek için dikkatle seçilir. İçerikler özenle ve dikkatle belirlenen tedarikçilerden temin edilir ve Purina kalite standartlarını sağladığından emin olmak için son derece sıkı bir denetime tabi tutulur.

Tüm Pro Plan formülleri, kedinizin/ köpeğinizin farklı yaşam evrelerindeki ve yaşam tarzı ihtiyaçlarını karşılayabilmek üzere, tam ve dengeli olarak standart gerekliliklerin çok ötesine ulaşan çeşitli düzeylerde vitamin, mineral ve işlevsel besinleri içerecek şekilde özel olarak formüle edilmiştir. Ayrıca temel içerik olarak özenle seçilen, yüksek kaliteli protein kaynağı olan gerçek tavuk eti, somon eti gibi içerikleri birincil olarak ihtiva etmektedir.

Kedinizi beslerken mamayı mama kabında çok uzun süreler bekletmemeye özen gösteriniz. Yapılan bir çok araştırma göstermiştir ki mama kabında açıkta duran mamada bakteri toplanma ve birikme miktarları, kısa zamanda yüksek oranlara ulaşmaktadır. Her kedinin bağışıklık sisteminin bu kadar çok bakteriyle başa çıkamayabileceğini söylemek pek de zor değildir. Yine yapılan araştırmalar göstermiştir ki açıkta duran mama kabı dahi bakteri toplamaktadır.

Kedinizi, mama kabı boşaldıkça doldurarak beslemek yerine düzenli ve ölçülü öğünler halinde, mama kabına her defasında bitirebileceği kadar mama koyarak beslemenizi öneririz. Mama kabına koyduğunuz miktarın tamamını tüketmemiş ise dahi bir müddet sonra kaptaki mamayı geri kaldırınız. Bir daha ki öğün saatine kadar mama vermeyiniz. Özellikle ev kedilerinde uygulayacağınız bu besleme biçimi ile kedinizin obezite sorunları yaşamasını engellersiniz. Eğer bağışıklık sistemi güçsüz bir kediniz var ise serbest besleme modelini kesinlikle seçmemenizi öneririz. Bakteri toplamış mamayı tüketen bağışıklığı düşük kedilerin bundan etkileneceği neredeyse kesindir.

yorumlar

  Henüz hiç yorum yapılmamış.

  “Pro Plan Yavru Kedi Maması 3 kg” için yorum yapan ilk kişi siz olun

  Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyerek siparişinizi onaylamanız, siparişinizi oluşturmak için yeterlidir. Bunun yanı sıra, whatsapp hattımızı kullanarak satın almak istediğiniz ürün hakkında bilgi alarak da sipariş oluşturabilirsiniz. Kapıda ister nakit ister kredi kartı dilerseniz de banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz.

  Kapıda Ödeme & Aynı Gün Teslimat

  0312 220 20 29 veya
  [email protected]
  üzerinden siparişleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz
  × Buradayız!